Zapraszamy do wysłania zapytania. Nasz pracownik przygotuje dla Państwa ofertę i odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Prosimy o podanie dokładnych danych kontaktowych oraz o przesłanie możliwie dokładnych Państwa preferencji dotyczących terminu wyjazdu oraz jego długości, kierunku, rodzaju zakwaterowania oraz formy dojazdu, ilości osób i ew. wieku dzieci.


W przypadku wysłania rezerwacji proszę dołaczyć imiona i nazwiska wszystkich osób wraz z datami urodzenia oraz adresem korespondencyjnym.

Dane uczestników:

osoba 1 imię* nazwisko* data urodzenia 

DD-MM-RRRR

osoba 2 imię nazwisko data urodzenia 

DD-MM-RRRR

osoba 3 imię nazwisko data urodzenia 

DD-MM-RRRR

osoba 4 imię nazwisko data urodzenia 

DD-MM-RRRRJeżeli chcą Państwo dokonać rezerwacji dla większej liczby osób proszę umieścić ich dane w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.

termin wyjazdu od*
ilość nocy*
dojazd*

Dane teleadresowe:

kod pocztowy   miejscowość    
ulica   nr domu/m.    
adres email *
telefon kontaktowy*
informacje dodatkowe


Pola oznaczone * są obowiązkowe. Bez ich uzupełnienia formularz zapytania nie zostanie wysłany.

* W związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Piotr Jarmusz podrozuj.net z siedzibą w Krakowie przy ul. Długiej 48/2A moich danych osobowych w celu przesłania ofert wyjazdowych.


* Akceptuję Politykę Prywatności strony zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”)